Finance_dollar_cash_bag-512

Zarabiaj pieniądze dzięki byciu naszym konsultantem.
Zyskaj do 50% rabatu na zamówienie

handshake

Współpracuj z nami!
Wykonujemy towar specjalnie pod Twoje zamówienie

Rozlewnia perfum Private Label – współpraca z Lobo

Chcesz w swoim salonie, sklepie internetowym bądź stacjonarnym sprzedawać perfumy inspirowane światowymi hitami? Nie będzie lepszej okazji – zapraszamy Cię do współpracy, której efektem będzie Private Label, czyli nic innego jak Twoja marka własna z produktami tworzonymi przez nas. To korzystne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy, który obiera sobie za cel sprzedaż inspirowanych perfum bez konieczności tworzenia swojej prywatnej rozlewni. Jesteś zainteresowany? Sprawdź teraz szczegóły naszej propozycji.

Rozlewnia perfum Private Label. Poznaj korzyści

  • Niższe koszty – tworzone przez nas perfumy Private Label będą miały znacznie niższą cenę niż w przypadku konieczności wyprodukowania ich samodzielnie. Kupujesz od nas gotowe kompozycje zapachowe, a następnie zajmujesz się ich dystrybucją we własnym punkcie sprzedażowym. Tanio, szybko i wygodnie!
  • Własna oferta – to Ty decydujesz, jak wygląda współpraca Private Label. Perfumy mogą być i damskie, i męskie bądź możesz wybrać wyłącznie jedną linię zapachową. Chcesz zająć się sprzedażą perfum dopasowanych do kosmetyków w Twoim salonie? Private Label umożliwi Ci to, a nawet znacznie więcej.
  • Wykreowanie brandu – nasza rozlewnia perfum, oferując współpracę Private Label, daje Ci możliwość stworzenia nowej marki na rynku. I to Ty będziesz jej właścicielem! Wybierz liczbę perfum, ich pojemność, a także daj nam znać, jaki masz pomysł na design opakowań. Sprostamy wszelkim oczekiwaniom.

Rozlewnia perfum Private Label. Dlaczego warto?

Perfumy Private Label nie będą odbiegać jakością od tego, co my proponujemy naszym klientom – sami jako przedsiębiorcy doskonale rozumiemy potrzeby nowych twórców na rynku kosmetycznym. Dzięki współpracy z nami zyskujesz jednak nie tylko gotowe wyroby, ale przede wszystkim stałą linię produkcyjną i to bez konieczności ponoszenia kosztów za tworzenie jej od podstaw. Gotowy spełniać oczekiwania konsumentów na rynku? Zdecyduj się na Private Label! Perfumy inspirowane najlepszymi zapachami czekają!